Urobte si s nami večer. K dispozícii je akčná lampa MANNERA!

Naša decentná lampa MANNERA vám pomôže vytvoriť príjemnú večernú atmosféru, teraz na obmedzený čas za uvádzacie špeciálne ceny 35,95 € namiesto bežných 59,90 €.
Stolná lampa MANNERA zaujme nielen svojím elegantným dizajnom, ale aj technickým riešením zabudovanej Li-ion batérie. Môžete ju nabíjať rovnako jednoducho ako mobilný telefón a potom ju umiestniť na miesta bez prívodu elektrickej energie. Záhradné posedenie, terasa, balkón, záprah chaty – je len na vás, kde využijete jej praktickosť na spríjemnenie večerov. Ak vás náhodou zastihne dážď, nemusíte utekať domov s lampou v ruke, má krytie IP54, ktoré poskytuje dostatočnú ochranu proti vode. Vďaka modernej technológii LED je jej spotreba energie takmer zanedbateľná (2,2 W) a batéria s kapacitou 1800 mAh zabezpečí teplé svetlo počas celého večera.
Lampa by nemala ujsť pozornosti majiteľov a prevádzkovateľov kaviarní, barov a hotelov, kde môže vytvoriť diskrétnu alebo romantickú náladu. Efektívne vyrieši osvetlenie stolov a stolíkov bez potreby zapojenia. Pri každodennom upratovaní je potrebné myslieť len na dobíjanie batérií.
Lampu si môžete zaobstarať podľa svojho vkusu v jednej zo štyroch farieb. Akcia 35,95 € za túto lampu platí do vypredania zásob.