Oslavujeme 25 rokov, ale darček dostávate Vy

Znie to neuveriteľne, ale EGLO prináša svetlo do Vašich domácností už 25 rokov. Tak dlho totiž pôsobí najväčší svetový výrobca svietidiel pre domácnosť na slovenskom trhu.

Dvadsaťpäťku svetelných rokov je treba náležite osláviť a preto od dnešného dňa až do 15.8. dáme každému dvadsiatemupiatemu nakupujúcemu darček v podobe inteligentného osvetlenia EGLO Connect v hodnote 39,90 €. Balíček obsahujúci inteligentnú žiarovku a diaľkový ovládač obdrží každý 25. nakupujúci jak v našom eshope, tak v kamennej predajni v Bratislave a Seredi.

Návštevníkov kamennej predajne naviac čaká ďalšie príjemné prekvapenie.
K narodeninám patrí dobrý prípitok a preto Vás do našeho showroomu pozývame na pohárik vychladeného značkového talianskeho prosecca. Nemusíte k nám nutne prísť nakupovať, ale napríklad si od našeho personálu iba nechať poradiť ohľadne osvetlenia vo Vašej domácnosti, alebo sa v kľude a bez stresu pozrieť aké trendy aktuálne vládnu svetu svetiel.

Darček:

Inteligentná žiarovka EGLO Connect (obj. č. 11585, cena 39,99€) – zašleme každému 25. nakupujúcemu v samostatnej zásielke. O skutočnosti, že sa stal 25. nakupujúcim v poradí, bude zákazník oboznámený správou na e-mailovú adresu, z ktorej urobil objednávku. Zákazník v showroome EGLO v Seredi alebo v Bratislave bude o výhre informovaný ihneď pri nákupe. Akcia prebieha do 15.8.2018, ukončená môže byť predajcom predčasne z dôvodu vyčerpania skladových zásob.

Oslavovať budeme až do konca tohoto roka, chystáme pre Vás ešte ďalšie prekvapenia. Keď budete sledovať naše stránky, nič z toho Vám neunikne.

Akcia bola ukončená…